7Muaj në 3 jetojnë në kafe Angkasa

7Muaj në 3 kafene Ubud, Bali Angkasa

19kur ~

Rp30,000 ( 1Pije dhe donacion të përfshira)

石神うみ の個展のオープニングイベントです

<Dukje>

Seki Shfaqje ° guitar
Shinichi Kawamoto ... Piano & Keyboard
Mariko ··· Vo&P
Qershor Star · · · Vo

7月9日アートフェスティバルでのジェゴグとの演奏とは違った趣向のサウンドです

Have fun!


Be the first to comment

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.